Strony internetowe Katowice

Strony internetowe Katowice

Fraza, która wpisuje w wyszukiwarkę ponad 350 osób miesięcznie. W tej grupie osób znajdują się prawdziwi przedsiębiorcy poszukujący wykonawcy strony WWW, a także osoby rozpoczynające swój biznes. Katowice są ślicznym miejscem, głównym miastem Śląska, zbudowanym z paru dzielnic, takich jak Koszutka, Zawodzie czy Załęże. W tym mieście stale są organizowane różne eventy, co świadczy o tym, że to miasto po prostu żyje pełnią życia.

Co to w zasadzie może oznaczać z przedsiębiorczego punktu widzenia? Właśnie to, że Katowice są idealnym miejscem na rozkręcenie dobrego biznesu. Na dzień dzisiejszy (20 marca 2022 r.) w Katowicach przebywa ponad 300 tysięcy osób. Dla porównania, we Wrocławiu jest aż 600 tysięcy osób. Są to gigantyczne wyniki.

Wyniki, które dla przedsiębiorcy są bardzo ciekawymi informacjami. Dlaczego? Ponieważ skoro jest 300 tysięcy osób, to znaczy, że może być aż 300 tysięcy potencjalnych klientów. Oczywiście w zależności od specyfiki branży.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który jeszcze nie zainwestował swoich pieniędzy w porządną stronę internetową, to nie ma co tracić czasu. Bierz za telefon i dzwoń. Strony internetowe Katowice – wyprzeć konkurencję i dojdź na sam szczyt z marketingiem internetowym. Dobrze wypozycjonowana strona internetowa zwraca się kilkunasto krotnie. Przy założeniu, że za stronę WWW zapłacisz około 2 000 zł, a za swoją usługę bierzesz 4 000 zł, to wystarczy jeden klient, aby Twoja inwestycja w stronę WWW w Katowicach się zwróciła. Ten wynik robi wrażenie. Oczywiście na tym się nie kończy, jeśli usługa była dobrze wykonana, to klient poleci Cię dalej i dalej, więc przyniesie Ci kolejnych klientów.

Reklama dla Twojego biznesu w Katowicach

Ale to tylko jeden klient, teraz weź pod uwagę, że masz dodatkowy budżet na pozycjonowanie swojej strony. Gdy ją wypozycjonujesz, może się okazać, że ta usługa również się zwróci, a efekty będą stałe. Wiąże się to z dodatkowym napływem potencjalnych klientów. Właśnie przez taki myk, może rozkręcić biznes.

Responsywna strona, która odpowiednio szybko się otwiera na każdym urządzeniu, dobrze zaprojektowana i wypozycjonowana będzie zarabiać na Twój interes. Nie musisz inwestować w reklamę. Reklamą w sieci jest Twoja strona, czyli strona wizytówka.

Profesjonalna strona internetowa w Katowicach – czy to dla mnie?

Jeśli oferujesz usługi lub produkty, to zdecydowanie powinieneś przenieść swój biznes do internetu, chociaż w pewnej części. Strona internetowa to Twoja wizytówka, wizytówka reprezentująca usługi Twojej firmy. Ostatnie dwa lata pokazały nam, jak bardzo może się wszystko zmienić. Relacje międzyludzkie zdecydowanie spadły, wszystko zaczęło działać wirtualnie. Wiele firm przeszło do sieci, a te które nie przeszły – upadły. Teraz się zastanów, czy w Twoim przypadku warto zainwestować w stronę internetową w tak ruchliwym mieście jak Katowice. Jeśli nie wiesz, czy warto, to skontaktuj się z jakąś agencją reklamową, czy mieli już klientów w branży takiej samej, co Twoja.

Cena strony internetowej dla firmy w Katowicach

W celu wykonania wyceny strony internetowej, firma developerska będzie potrzebowała wielu szczegółowych informacji, aby móc wycenić projekt co do złotówki. Natomiast, żeby znać uogólnione koszty stworzenia witryny, będą potrzebne informacje takie jak chociażby ilość podstron i co by miałoby się na nich znajdować.

Cena też zależy od sposobu wykonania witryny. Strona stworzona z gotowego szablonu będzie tańsza, niż strona napisana bez jakichkolwiek gotowych rozwiązań. Można zrobić stronę jako szablon do WordPressa czyli systemu zarządzania treścią, można stronę oprzeć o gotowy już szablon WordPress, czy w ogóle odejść od silnika CMS’a jakim jest WordPress.

Z tego wynika, że nie da się oszacować tego, ile kosztować może wykonanie strony. Jednak zrobiliśmy research dla Was. Strona oparta o silnik WordPressa z dedykowanym szablonem napisanym na frameworku Bootstrap wraz z dedykowanym projektem graficznym, dość prosta strona z 4 podstronami to koszt około 2 000 – 2 500 zł dla firm.