Quebonafide dziewczyna (Natalia Szroeder) – czyli związek sławnego rapera

Quebonafide Dziewczyna

Quebonafide, czyli sławny raper, popularny w całej Polsce, znany z wielu utworów i współprac. Ten popularny raper wzbudza czasami i wiele kontrowersji, media aż huczą o jego osobie. Wielu jednak zadaje sobie pytanie o jego dziewczynę, kim tak właściwie jest dziewczyna Quebonafide?

Quebonafide – kto jest jego dziewczyną?

Quebonafide ma wiele popularnych kawałków w swoim portfolio. Jakiś czas temu miał dość długą przerwę w świecie muzyki, tuż po współpracy z Taco Hemingway’em. Razem utworzyli duet Taconafide, który jest popularny aż do teraz – na Spotify możemy zobaczyć jak rosną odsłuchania ich albumu Soma.

Jednak wracając do sedna, kto jest dziewczyną Quebonafide? Raper Quebo był w długim związku z Roksaną, inaczej Roxy. Związek ten trwał, aż siedem lat. Aktualnie, dziewczyną Quebonafide jest znana piosenkarka Natalia Szroeder.

Nie znamy dokładnej daty, od kiedy Kuba Grabowski, czyli nasz Quebo jest z Natalią Szroeder w związku. Jednak prawdopodobnie stali się parą w roku 2018, w tym roku właśnie mogliśmy zauważyć pierwsze doniesienia nawiązujące do tego. Jak się okazuje, para potwierdziła związek podczas rozmowy w „Dzień dobry TVN„.

Dziewczyna Quebonafide – Natalia Szroeder

Natalia i Kuba są już od paru lat w związku, a ich związek, jak możemy zauważyć na zdjęcia z Social Media, rozkwita. Są bardzo zadowoleni ze związku, a para młodych, zdolnych muzyków, może się cieszyć ciekawie rozwijającym się związkiem.

Dziewczyną popularnego rapera Quebonafide jest piosenkarka Natalia Szroeder, czyli to już wiemy, ale jak wyglądały tego początki? Niestety tego nikt się nie dowie, ponieważ nie mamy dostępu do takich informacji, a na ten moment Quebo i Natalia nie udzielili takich szczegółowych informacji na temat ich związku.

Quebonafide nawet utwierdzając nas w przekonaniu o ich związek, w swojej piosence „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ” śpiewa „Moja dziewczyna śpiewa pop, lala” – to był numer w którego to teledysku pokazał, że inicjatywa z ukrywaniem tatuaży i tworzeniem nowej postaci miała swój realny cel.

Była dziewczyna Quebonafide – Roksana

Byłą dziewczyną Quebonafide jest Roksana Roxy. Byli oni w siedmioletnim związku. Na pudelku możemy znaleźć informację, że Roksana uważa, że Quebonafide wiele może jej zawdzięczać, ponieważ ponoć, to ona stworzyła Quequality – przynajmniej tak podaje Roxy. Ile w tym prawdy? Tego niestety nie wiemy. Raper o Roxy może powiedzieć wiele ciepłych słów, nawet nawiązywał do niej w paru piosenkach.